Carrera P

Carrera P to designerska wariacja na temat klasycznego grzejnika naściennego. Model stworzony przez markę Radeco świetnie odnajdzie się w nowoczesnych aranżacjach, w których wzornictwo jest równie ważne, jak moc i funkcjonalność.

Przestrzenna forma do każdego wnętrza

Grzejnik dekoracyjny Carrera P to znakomite połączenie prostoty i efektownej formy, która szczególnie dobrze zaprezentuje się w pomieszczeniach o modernistycznym charakterze. Tym, co wyróżnia go na tle innych modeli jest przestrzenna forma zbudowana na planie półokręgu; całość pozbawiona jest jednak zbędnych elementów ozdobnych, dzięki czemu produkt Radeco zachował uniwersalność, pozwalającą na wkomponowanie go do wielu przestrzeni. Zastosowana do jego wykonania wysokogatunkowa stal zapewnia mu wysoką trwałość i długą żywotność, którą będziesz mógł cieszyć się przez wiele lat. Carrera P posiada pionowe profile grzewcze o kwadratowym przekroju 30 x 30 mm i dostępna jest w jednym rozmiarze: 1800 x 430 mm, który zapewnia moc grzewczą na poziomie 1380 W (75/65/20).

Dopasuj kolor do aranżacji wnętrza

O designie grzejnika i efekcie końcowym decyduje także wykończenie powierzchni – dlatego model Radeco dostępny jest w wielu odcieniach marki, od stonowanych i neutralnych, przez odważne i soczyste kolory, które pozwolą uczynić z niego hipnotyzujący, kontrastowy akcent w pomieszczeniu.

Świetne parametry i wygoda instalacji

Carrera P to model zasilany wodnie, przeznaczony do podłączenia do instalacji centralnego ogrzewania (także w instalacjach niskotemperaturowych). Posiada popularne przyłącze 50 mm (dwa króćce przyłączeniowe 1/2”) i zapewnia wysoką moc grzewczą odpowiednią do szczególnie wymagających pomieszczeń. Maksymalna temperatura jego pracy wynosi 95 stopni Celsjusza, zaś dopuszczalne ciśnienie robocze sięga 10 barów.

Zawartość zestawu

Grzejnik Carrera P dostarczany jest wraz z odpowiednim korkiem, odpowietrznikiem i kompletem mocowań, który pozwoli Ci na wygodny montaż naścienny. Pamiętaj, że jego odległość od podłogi powinna wynosić przynajmniej 100 mm.

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku