Eden

Zapomnij o nudzie przewidywalnych rozwiązaniach; grzejnik łazienkowy Eden zaprojektowany przez markę Radeco zadba o ciepło i funkcjonalność w wymagającej przestrzeni, jednocześnie dodając jej stylu i nowoczesnego charakteru.

Asymetryczna alternatywa dla drabinki

Eden to grzejnik stworzony z myślą o łazienkach i kuchniach, w którego formie udało się uniknąć utartych i tradycyjnych rozwiązań – docenią go więc wszyscy Ci, którzy poszukują nietuzinkowego wzornictwa, któremu nie brakuje także funkcjonalności. Eden ma formę idealnie gładkiej płyty pozbawionej zbędnych spoin i elementów, która stanowi jednocześnie praktyczny wieszak na ręczniki i tkaniny. Jego asymetryczna konstrukcja przywodzi na myśl literę „E”, której poziome elementy pozwolą na szybkie suszenie tkanin. Grzejnik dekoracyjny Radeco mierzy 870 x 360 mm i ma niewielką głębokość, dzięki czemu harmonizuje z powierzchnią ściany nie przytłaczając nawet niewielkiego metrażu.

Bogata paleta kolorów Radeco

Model Eden ma formę na tyle prostą, że świetnie prezentuje się w odważnych i energetyzujących kolorach marki. Bogata paleta obejmuje jednak także stonowane odcienie beżu i szarości, możesz więc mieć pewność, że znajdziesz w niej rozwiązanie idealne dla siebie i swojego wnętrza.

Parametry techniczne grzejnika Eden

Eden to model zasilany wodnie, wyposażony w popularne przyłącza o rozstawie 50 mm, który ponadto doskonale sprawdza się w instalacjach niskotemperaturowych. Wykorzystana do jego wykonania stal gwarantuje jego wysoką trwałość i wieloletnią żywotność, a sam model oferuje moc grzewczą na poziomie 245 W (75/65/20), która sprosta wyzwaniom wymagających łazienek. Maksymalna temperatura jego pracy wynosi 90 stopni Celsjusza, a dopuszczalne ciśnienie robocze sięga 6 barów.

Akcesoria dostarczane w komplecie z grzejnikiem Eden:

  • dopasowany korek,
  • odpowietrznik,
  • komplet do montażu naściennego.

Pamiętaj, że przeznaczony do montażu na ścianie grzejnik Eden powinien znajdować się w odległości minimum 100 mm od podłogi.

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku