Heaven

Doskonały zarówno do łazienki, jak i salonu grzejnik dekoracyjny Heaven stworzony przez markę Radeco zachwyci wszystkich fanów nowoczesnego designu, pozwalając na funkcjonalne użytkowanie na co dzień. Zapewnij sobie wygodę, ciepło i estetykę formy na lata.

Drabinka inna niż wszystkie

Ten dekoracyjny model Radeco w zasadzie można określić mianem drabinki – jednak w żaden sposób nie przypomina tradycyjnych, wciąż popularnych grzejników łazienkowych z poziomymi profilami grzewczymi. Ma intrygujący design stworzony z myślą o modernistycznych aranżacjach, pozwala jednak na wygodne wykorzystanie w roli suszarki, dzięki czemu doskonale odnajdzie się zarówno w pokojach dziennych, jak i łazienkach. Wszystko za sprawą wykorzystania gładkiej płyty czołowej z wyciętymi otworami, której nadano wygląd schematycznej drabiny – pozbawionej wystających, przestrzennych elementów i dodatków. Heaven mierzy 1590 x 450 mm i nie tylko ozdobi wnętrze, ale także zagwarantuje najwyższą funkcjonalność. Co więcej, dostępny jest w wielu kolorach marki Radeco, dzięki czemu umożliwia perfekcyjne zharmonizowanie z aranżacją wnętrza. Dopasuj go perfekcyjnie do otoczenia i ciesz się spójnym designem na najwyższym poziomie.

Trwałość stali i przyjazne dla użytkownika ciepło

Grzejnik dekoracyjny Radeco wykonany jest z najwyższej jakości stali, która dba o jego żywotność, bezproblemowe działanie i trwałość. Zasilany wodnie wymaga podłączenia do instalacji centralnego ogrzewania za pomocą przyłącza dolnego standardowego (dwa króćce przyłączeniowe o średnicy 1/2”), zapewniając wysoką moc na poziomie 635 W, która gwarantuje jednolite, przyjemne ciepło. Jego dopuszczalne ciśnienie robocze wynosi 6 barów, zaś maksymalna temperatura pracy – 90 stopni Celsjusza.

Zawartość zestawu

Wraz z grzejnikiem Heaven otrzymasz także niezbędne do prawidłowego działania akcesoria: korek, dopasowany odpowietrznik, a także komplet do montażu naściennego. Pamiętaj jednak, by zamontowany model znajdował się w odległości przynajmniej 100 mm od podłogi.

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku