Loft Plus

Maksymalna funkcjonalność w trzech rozmiarach i industrialny, surowy design – grzejnik łazienkowy Loft Plus marki Radeco świetnie dopasuje się do minimalistycznych i nowoczesnych aranżacji, stając się ich integralnym elementem.

Wygoda suszenia tkanin i duży wybór kolorów

Grzejnik Loft Plus ma drabinkową formę, która najlepiej sprawdza się w specyficznych łazienkowych przestrzeniach. Wykonano go z najwyższej jakości stali dbającej o jego bezproblemową pracę i długą żywotność, i nadano mu maksymalnie uproszczoną, praktyczną formę, która zachwyci wszystkich zwolenników wzorniczej oszczędności. Posiada pionowe kolektory oraz poziome profile grzewcze i uzupełniony jest o dwa (lub trzy) dodatkowe elementy, tworzące dodatkową płaszczyznę do wieszania ręczników. Pomiędzy wszystkimi rurkami zachowano dość duże, równe odstępy, dzięki czemu kompozycja pozostaje harmonijna i nie przytłacza otoczenia. Loft Plus dostępny jest w trzech różnych rozmiarach dopasowujących się do potrzeb pomieszczenia.

O jego ostatecznym charakterze zdecyduje jednak wybrane przez Ciebie wykończenie powierzchni – model Radeco dostępny jest w wielu odważnych i neutralnych kolorach marki, które pozwolą perfekcyjnie dopasować go do reszty aranżacji.

Specyfikacja techniczna – grzejnik Loft Plus

Podłączenie boczne, dolne standardowe, dolne centralne 50 mm – ta drabinka łazienkowa zapewnia naprawdę dużą dowolność w kwestii przyłączenia do instalacji centralnego ogrzewania. Posiada dwa króćce przyłączeniowe 1/2” i przystosowana jest także do pracy w instalacjach niskotemperaturowych. Maksymalna temperatura jej pracy sięga 95 stopni Celsjusza, a dopuszczalne ciśnienie robocze wynosi 6 barów.

Zawartość zestawu

Grzejnik zostanie do Ciebie dostarczony wraz z korkiem, odpowietrznikiem i kompletem do montażu naściennego – wszystko zapakowane tak, by pozostawało całkowicie bezpieczne podczas transportu.

Loft Plus – rozmiary:

Wysokość (mm)Szerokość (mm)Moc (75/65/20)
821550375
1160550490
1612550625

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3