Orro

Minimalistyczny i intrygujący. Grzejnik dekoracyjny Orro marki Radeco to wyjątkowa, harmonijna propozycja do designerskich wnętrz, w których liczy się każdy detal.

Perfekcyjna symetria formy

Grzejnik Orro stanowi trudne do osiągnięcia połączenie prostoty i estetyki, która nie pozwala przejść obok siebie obojętnie. To wariacja na temat standardowych modeli płytowych – nadano mu odmienny od klasycznych prostokątnych form owalny kształt, który wspaniale współgra z modernistycznymi wystrojami pomieszczeń utrzymanych w duchu wzorniczej oszczędności. Świetnie prezentuje się w dużych i mniejszych przestrzeniach, a ponadto zaskakuje funkcjonalnością: wyposażono go w poziomy reling, dzięki czemu odnajdzie swoje miejsce także w łazienkach, umożliwiając powieszenie i szybkie wysuszenie ręcznika. Grzejnik dekoracyjny wykonany jest z najwyższej jakości stali z dopracowaniem najmniejszych detali, dzięki czemu wyróżnia się maksymalną wytrzymałością i długą żywotnością. Orro produkowany jest w jednym rozmiarze, mierzącym 990 x 280 mm.

Wybór wykończenia powierzchni

Decyzja o kolorze grzejnika Radeco należy wyłącznie do Ciebie. Możesz idealnie zharmonizować go z aranżacją dzięki dostępności wielu wykończeń powierzchni wybierając spośród naturalnych beżów (odcienie Saturn), szarości (Merkury) i ciepłych czerwieni (Jowisz).

Specyfikacja techniczna grzejnika Orro

Orro to model zasilany wodnie; posiada dwa króćce przyłączeniowe o średnicy 1/2” umożliwiając zastosowanie przyłącza dolnego 50 mm. Współpracuje także z instalacjami niskotemperaturowymi, zapewniając przyjemne i jednolite ciepło z mocą 240 W (75/65/20). Maksymalna temperatura jego pracy wynosi 90 stopni Celsjusza, a dopuszczalne ciśnienie robocze – 6 barów.

Wyposażenie grzejnika Radeco

Grzejnik dekoracyjny Orro dostarczany jest w bezpiecznym opakowaniu transportowym wraz z korkiem, dopasowanym odpowietrznikiem oraz kompletem do montażu naściennego.

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku