Presto

Do łazienki czy salonu? Z grzejnikiem dekoracyjnym Presto stworzonym przez markę Radeco masz w tej kwestii pełną dowolność. Wyróżnia się funkcjonalnością modeli drabinkowych, jednocześnie zachwycając niepowtarzalnym, geometrycznym designem.

Designerska geometria

Alternatywa dla drabinki łazienkowej lub ozdobna instalacja na ścianę salonu – Presto sprawdzi się w każdej roli, dodając estetyki swojemu otoczeniu i idealnie z nim harmonizując. To rozwiązanie do modernistycznych aranżacji i dla tych, którzy nie boją się zdecydowanych form, ceniąc sobie najwyższą jakość i światowe wzornictwo. Wykonano go z połączonych w prostokątną formę stalowych elementów, dzięki czemu intryguje swoją asymetrią, jednocześnie pozostając lekkim i nieprzytłaczającym. Wykorzystany materiał zapewnia mu znakomitą trwałość, a konstrukcja jest jednocześnie maksymalnie funkcjonalna, umożliwiając wykorzystanie w roli pełnowymiarowej suszarki na ręczniki i tkaniny.

Wykończenie powierzchni do każdego wystroju

Naturalny brąz, łagodne beże, głęboka czerń, a może ognista czerwień? Grzejnik dekoracyjny Presto dostępny jest w tak dużej liczbie kolorów, że z łatwością wkomponujesz go w otoczenie, podkreślając jego niepowtarzalne piękno.

Parametry techniczne modelu

Presto to przede wszystkim kwintesencja niezawodnej pracy. Ogrzeje pomieszczenie dbając o jednolite i równomierne rozprowadzanie ciepła, także w instalacjach niskotemperaturowych. Jest zasilany wodnie i wyposażony w dwa króćce przyłączeniowe 1/2”, oferując popularne przyłącze dolne 50 mm. Jego dopuszczalne ciśnienie robocze wynosi 6 barów, a maksymalna temperatura pracy – 95 stopni Celsjusza.

Rozmiary grzejnika Presto:

Wysokość (mm)Szerokość (mm)Moc (75/65/20) W
745500290
1133500420

Zawartość kompletu:

  • odpowietrznik,
  • korek,
  • zestaw do montażu naściennego.

Pamiętaj, że grzejnik Presto musi zostać zamontowany w odległości od podłogi wynoszącej minimum 100 mm.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2