Puzel

Designerska forma, jakiej jeszcze nie było – grzejnik dekoracyjny Puzel to propozycja marki Radeco, wnosząca nową świeżość do oferty modeli płytowych. Odnajdzie się wszędzie tam, gdzie wzornictwo stawiane jest na równi z funkcjonalnością i parametrami.

Puzel – idealny do modernistycznych aranżacji

Choć grzejniki z płytowymi frontami są obecne na rynku grzewczym od dłuższego czasu, projektanci marki Radeco wiedzą, jak nadać swoich produktom zupełnie niepowtarzalny charakter. Puzel to śmiałe rozwiązanie do nowoczesnych wystrojów w których króluje zdecydowana, ale prosta forma o minimalistycznym charakterze. Stanowi płytę o intrygującym kształcie, która wyróżnia się jednocześnie dużą uniwersalnością – dzięki zachowaniu całkowicie gładkiego frontu. Model mierzy 1190 x 490 mm i wykonany jest ze świetnej gatunkowo stali, która charakteryzuje się doskonałą trwałością i długą żywotnością.

Zaszalej z kolorem

Jednolita powierzchnia grzejnika dekoracyjnego Puzel zachęca do odważnego eksperymentowania z kolorami; jest to możliwe także dzięki bogatej palecie barw Radeco, w której znajdziesz zarówno neutralne, ponadczasowe odcienie, jak i nietuzinkowe, nasycone kolory, tak, byś mógł perfekcyjnie dopasować model do otoczenia.

Przyjemne ciepło przez cały sezon grzewczy

Zasilany wodnie Puzel zadba o to, by w pomieszczeniu panowała optymalna temperatura i jednolite ciepło – zapewnia dużą moc na poziomie 429 W (75/65/20), która sprosta wysokim oczekiwaniom. Posiada dwa króćce przyłączeniowe 1/2” i umożliwia podłączenie za pomocą przyłącza dolnego centralnego 50 mm. Maksymalna temperatura jego pracy wynosi 90 stopni Celsjusza, zaś dopuszczalne ciśnienie robocze sięga 6 barów.

Pełne wyposażenie

W zestawie otrzymasz nie tylko grzejnik, ale także dopasowane do niego dodatki; znajduje się wśród nich odpowiedni korek, odpowietrznik oraz komplet do bezproblemowego, naściennego montażu – wszystko zapakowane tak, by nie uległo uszkodzeniu w czasie transportu.

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku