Wall New

Wall New to kwintesencja minimalizmu w najczystszej postaci. Grzejnik dekoracyjny Radeco świetnie odnajdzie się w nowoczesnych aranżacjach wnętrz niezależnie od tego, czy poszukujesz modelu do salonu, sypialni czy łazienki.

Perfekcja płytowego frontu

Grzejnik dekoracyjny Wall New stanowi idealnie gładką, prostokątną płytę mierzącą 1790 x 470 mm. Dzięki swojej zdecydowanej, ale oszczędnej formie bryły świetnie odnajduje się w modernistycznym otoczeniu stanowiąc jednokolorowy, prosty akcent na ścianie i nie narzucając otoczeniu swojej zbyt nachalnej estetyki. Model znakomicie spisze się w przestronnych salonach, korytarzach, sypialniach i praktycznie każdym innym pomieszczeniu domu. do jego produkcji wykorzystano wysokogatunkową stal, która wyróżnia się swoją trwałością i odpornością na uszkodzenia.

Akcesoria zwiększające funkcjonalność

Grzejnik Wall New to uniwersalne rozwiązanie do wielu aranżacji – także tych łazienkowych, dzięki możliwości wyposażenia w poziome relingi na ręczniki lub kuchenne ściereczki. Możesz zamówić je oddzielnie, wybierając wariant chromowany, malowany na kolor RAL lub z palety Radeco, a także wersję anodowaną srebrną, czarną lub czerwoną.

Wybór kolorów

Dowolność w doborze kolorystyki umożliwiają nie tylko akcesoria, ale także sama płyta grzejnika dekoracyjnego. Model może zostać zamówiony w jednym z wielu odcieni marki, które pozwolą na jego idealne dopasowanie do aranżacji.

Specyfikacja techniczna modelu

Grzejnik dekoracyjny Wall New to wariant zasilany wodnie, który może zostać wykorzystany w instalacjach niskotemperaturowych – zapewnia przyjemne, jednolite ciepło, dzięki mocy na poziomie aż 793 W (75/65/20). Posiada dwa króćce przyłączeniowe 1/2” i wymaga podłączenia przyłączem dolnym centralnym 50 mm. Maksymalna temperatura jego pracy wynosi 90 stopni Celsjusza, dopuszczalne ciśnienie robocze – 6 barów.

Dostawa standardowa – Wall New

Grzejnik Wall New dostarczany jest w bezpiecznym opakowaniu transportowym wraz z dopasowanym korkiem, odpowietrznikiem oraz kompletem do naściennego montażu.

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku