Suszarka elektryczna EP

Przyjemne ciepło we wnętrzu i błyskawicznie schnące tkaniny – suszarka elektryczna EP to model zaprojektowany przez markę Radeco, odpowiedni do każdej współczesnej aranżacji łazienkowej. Dostępny w sześciu rozmiarach, z myślą o pomieszczeniach o różnorodnych metrażach.

Prostota formy dla jeszcze większej funkcjonalności

Suszarka EP to model o maksymalnie neutralnej formie, która nie przytłacza swojego otoczenia, stając się raczej dyskretnym dodatkiem do niego. Dzięki zachowaniu tak dużej uniwersalności świetnie odnajdzie się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych wystrojach, doskonale integrując się z łazienkową armaturą. Wykonana z najwyższą dbałością o detale suszarka ma klasyczną, drabinkową formę, dzięki czemu optymalnie sprawdza się w roli wieszaka na tkaniny – ręczniki, drobne pranie – zapewniając im błyskawiczną suchość. Sześć dostępnych rozmiarów (warianty różnią się między sobą wysokością) to gwarancja łatwego dopasowania do niemal każdego otoczenia. Suszarkę elektryczną EP zaprojektowano tak, by zapewniała maksymalną wygodę użytkowania każdego dnia, a nadany jej biały kolor znakomicie współgrał z charakterystyką armatury.

Niezawodne ciepło przez cały rok

Suszarka EP zasilana jest w 100% elektrycznie – dzięki czemu nie wymaga podłączania do instalacji centralnego ogrzewania, zapewniając ogromną łatwość montażową. Jest niezależna od sezonu grzewczego, pozwalając na szybkie skorygowanie temperatury w pomieszczeniu lub wysuszenie prania, oferując moc na poziomie 300 lub 600 W. Wszystkich zmian ustawień dokonasz wygodnie za pomocą intuicyjnego w obsłudze pokrętła, znajdującego się w linii pionowego kolektora.

Suszarka elektryczna EP – rozmiary i moce grzałki:

Wysokość (mm)Szerokość (mm)Moc (W)
490550300
680550300
870550300
1060550600
1250550600
1440550600

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6