Suszarka elektryczna Fado EL

Moda na proste i minimalistyczne formy trwa nadal i wszystko wskazuje, że coraz bardziej staje się to popularne z wielu względów nie tylko dekoracyjnych. Geometryczna budowa Fado bowiem to świetna drabinka, która sprawdzi się jako suszarka, zwłaszcza że ten model dostępny jest z podłączeniem elektrycznym.

Minimalistyczna konstrukcja

Grzejniki nie potrzebują ogromnej ilości elementów do tego, aby być funkcjonalnym ani skomplikowanej budowy zęby być eleganckim a dowodem na to właśnie jest Fado. Jest to wybór idealny dla każdego pomieszczenia, czego nie można powiedzieć o innych grzejnikach, które nie dorównują lekkości Fado. Podstawą są kolektory o wymiarach 30 × 30 mm, a na nich znajdują się profile grzewcze 20 × 20 mm. Niewielka ilość wymiarów, które można podzielić na mały, średni oraz duży powodują, że wybór rozmiaru przyprawia znacznie mniej problemu. Warto również wspomnieć o zasilaniu, jakie zostało tutaj zastosowane, bowiem zasilanie elektryczne uznawane jest za najbardziej przyjazne środowisku, ale posiada również zaletę dla jego użytkowników, jaką jest możliwość suszenia przez cały rok.

Kolorystyka

Fado występuję w dwóch podstawowych kolorach, jakimi są biały i czarny, to w zupełności wystarcza, by dobrać kolor tak, aby nie zaburzyć harmonii w swojej łazience. Grzejnik zasilany jest prosto z twojego gniazdka.

Wymiary i moc Fado

Wysokość (mm)Szerokość (mm)Moc (75/65/20) W
595530300
910530300
1225530600

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3