Fado

Minimalistyczna konstrukcja oraz ponadczasowej lekkości umożliwia odnaleźć się grzejnikowi Fado to opcja dla wszystkich, którzy nie lubią masywnych form klasycznych drabinek i poszukują przede wszystkim funkcjonalności przy oszczędności przestrzeni.

Minimalistyczna konstrukcja

Fado to dowód, że nie trzeba tworzyć wymyślnych grzejników, aby otrzymać coś naprawdę eleganckiego. Jest to zwłaszcza świetny wybór dla bardziej minimalistycznych pomieszczeń, w który liczą się proste geometryczne bryły. Małą ilość profili grzewczych powoduje, że Fado pozostaje lekki, nie przytłaczając sobą całego wystroju łazienki i pozostaje przy tym świetną uszarką. Jego kolektory mają wymiary 30 × 30 mm a profile grzewcze 20 × 20 mm. Występuje w trzech rozmiarach, pozwalając każdemu znaleźć coś dla siebie bez potrzeby przekopywania się przez wszystkie rozmiary. Fado to gwarancja zadowolenia z wyboru grzejnika dzięki spełnieniu wszystkich najważniejszych funkcji.

Kolorystyka

Grzejnik występuję w dwóch kolorach: białym oraz czarnym i zasilany jest od dołu w wersji standardowej o rozstawie 500 mm. Oba kolory zapewnią mu pełną dyskrecję i idealnie wpasują się do każdej armatury łazienkowej.

Wymiary i moc Fado

Wysokość (mm)Szerokość (mm)Moc (75/65/20) W
595530210
910530320
1225530425

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6