Opublikowano

Grzejnik z wieszakiem idealny do przedpokoju

Przedpokoje to poniekąd wizytówka naszego domu, to pierwsze pomieszczenie, które widać po wejściu i musi zrobić dobre pierwsze wrażenie, aby jak najlepiej zaprezentować kolejne pomieszczenia. Dlatego też tak ważny jest dobór odpowiedniego grzejnika do przedpokoju, lecz styl to nie wszystko, ponieważ funkcjonalność jest tutaj równie ważna co w grzejnikach łazienkowych. Tutaj poznacie najlepsze modele do przedpokoi, które spełnią najważniejsze funkcje nie tylko cieplne. Najlepiej sprawdzają się modele z wieszakami, co przydatne jest w okresie grzewczym, gdy chcemy wysuszyć mokre ubrania po powrocie do domu.

Tubo

Smukła konstrukcja Tubo świetny grzejnik o pionowej konstrukcji i okrągłych profilach grzewczych, na których górnych częściach znajdują się przydatne wieszaki do ubrań. Jego środkowe profile zostały charakterystycznie wysunięte do góry, dając mu wyjątkowego charakteru. Oprócz wersji kolorowej istnieje możliwość zamówienia grzejnika w chromie.

Tubo K

Jest to forma oparta na standardowej wersji Tubo, lecz wersja Tubo K posiada kwadratowe zamiast okrągłych profile grzewcze. Daje nam to wybór, która wersja będzie bardziej odpowiadać do wystroju naszego przedpokoju.

Fuego

Fuego podobnie jak Tubo został stworzony tak, aby wpasować się w wolne przestrzenie na ścianach. Jego pionowe okrągłe profile grzewcze zostały ustawione w układzie skośnym, żeby jeden profil znajdywał się trochę wyżej od poprzedniego.

Calle

Ten grzejnik wyróżnia się na tle poprzednich modeli swoją całkowicie płaską budową swoich profili grzewczych. Dodatkowo Calle oprócz wieszaków na górze posiada je również pośrodku, dając większą przestrzeń między ubraniami, które zostaną zawieszone.

Luca

Ostatni oraz wyjątkowy model to Luca, który posiada całkowicie płaską budowę, wyglądając jak stalowa krata, co daje mu niezwykle solidny wygląd oraz przyciąga uwagę. Dodatkowo umożliwia zamontowanie dedykowanych wieszaków, dzięki zwiększa swoją funkcjonalność.