Opublikowano

Nowoczesne drabinki łazienkowe w ofercie Radeco

Grzejniki łazienkowe już przestały być jedynie elementem grzewczym z funkcją suszenia mokrych ubrań i ręczników, ale również stały się ważną częścią wystroju wnętrza. Dlatego też wybierając grzejnik łazienkowy, powinniśmy wybrać taki który nam odpowiada przede wszystkim wizualnie.

Fado

Nowoczesna konstrukcja Fado składa się z elementów o przekroju kwadratowym, dzięki którym najlepiej odnajdzie się w modnych minimalistycznych pomieszczaniach. Grzejnik występuje w dwóch głównych kolorach: białym i czarnym. Posiada on również cztery przyłącza na górze i dole, co umożliwia podłączenie grzejnika od dołu albo krzyżowo. W zestawie znajdują się nakładki maskujące, aby zakryć elementy grzejnika. Możliwe jest podłączenie grzałki elektrycznej.

Pino K

Grzejnik Pino K w wersji (AK/EP) zastąpił poprzednią wersję (AD/EP). To, co się zmieniło to kolektory o przekroju kwadratowy, na których znajdują się płaskie profile grzewcze ułożone w rzędach, które schodząc coraz niżej, mają ich coraz więcej. W przeciwieństwie do poprzedniego modelu dostępny jest w każdym kolorze Radeco. Może zostać również wyposażony w grzałkę elektryczną.

Thor

Prosta minimalistyczna konstrukcja Thor to świetny wybór dla każdej łazienki nie tylko ze względu na świetny elastyczny styl pasujący wszędzie, ale również duży wybór podłączeń takich jak dolne standardowe i 50 mm, boczne oraz krzyżowe, istnieje również możliwość podłączenia grzałki elektrycznej. Dostępny we wszystkich kolorach Radeco.

Enzo K

Podobnie jak w Pino K ten sam zabieg zastosowano w Enzo K, którego kolektory zostały zmienione na kwadratowe. Najbardziej charakterystycznym elementem na tle pozostałych modeli jest lekki łuk z profili grzewczych dającym mu lekkości oraz funkcjonalności. Profile grzewcze są płaskie i są ustawione rzędach z większymi przestrzeniami. Tak jak w poprzednich i ten model ma możliwość podłączenia grzałki elektrycznej.