Opublikowano

Grzejniki z ozdobnym wzorem

Oprócz grzejników łazienkowych w ofercie Radeco bogata jest w modne grzejniki dekoracyjne, które oprócz funkcji grzania stają się modnym elementem każdego pokoju. Grzejniki z serii Design Program zadbają o twoje ciepło, a przy wyborze należałoby się kierować bardziej swoimi upodobaniami, nie martwiąc się o moc. Poniżej znajdują się najbardziej oryginalne i ekstrawaganckie formy grzejników Radeco.

Albero

Pierwszym modelem na liście jest Albero, który wprowadzi odrobinę natury w nowoczesnym wydaniu. Jest to płaska płyta składająca się z kolorowego szkła, podświetleniem LED oraz stalowego wzoru przypominającego drzewo. Przy wyborze tego produktu można zadecydować jakiego koloru będzie nie tylko stalowa obudowa, ale również szkło, które podkreśla całość. Grzejnik zasilany jest od dołu w wersji standardowej, 50 mm lub krzyżowym.

Costa

Idealnie gładka szklana powierzchnia płyty grzewczej tworzy niezwykłe efekty wizualne. Taki właśnie jest grzejnik Costa, którego szkło zostało pokryte specjalną farbą, dzięki której osiąga swój wyjątkowy wygląd, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Oprócz kolorów z palety Radeco można wybrać specjalną grafikę. Grzejnik zasilany jest od dołu 50 mm.

Etna

Model Etna to połączenie najbardziej oryginalnych rozwiązań dekoracyjnych, w których skład wchodzi przede wszystkim grawerowane od wewnątrz szkło, tworząc przy tym piękne wzory, farba z dodatkiem brokatu, aby nigdy nie przestał błyszczeć oraz elegancka forma płaskiego grzejnika płytowego. Grzejnik tworzy niezwykłą grę świateł, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Podobnie jak w Costa oprócz pełnej palety kolorów Radeco do wyboru również są grafiki. Zasilany jest od dołu w wersji standardowej oraz 50 mm lub krzyżowo.

Cedro

Ostatnią oraz najbardziej klasyczną pozycją jest Cedro, którego płaska stalowa powierzchnia została wzbogacona o eleganckie wstawki z ozdobnego szkła. Kolor szkła może zostać zmieniony na dowolny z oferty Radeco. Zasilany jest od dołu na dwa sposoby: standardowy i 50 mm oraz innym krzyżowym.