Opublikowano

Pionowe grzejniki dekoracyjne

Grzejniki dekoracyjne mogą przybierać przeróżne formy, lecz zdecydowanie najbezpieczniejszą ich formą są pionowe grzejniki, które dzięki smukłej budowie zmieszczą się w znacznie większej ilości miejsc również najwęższych ścian. Na szczęście oferta Radeco jest bogata w takie modele.

Wall

Pierwszy z grzejników cechuje się przede wszystkim idealną gładkością stosunkowo prostej prostokątnej budowy, przez co początkowo mogłoby się wydawać, że jest niczym niewyróżniającym się modelem od innych bardziej bogatych braci. Wszystko dlatego, że kwestie tego, jak grzejnik Wall ma wyglądać, pozostawiono w rękach klienta, umożliwiając mu naniesienie wybranego przez siebie nadruku, który zamieni go w niezwykle modną ozdobę.

Imperador

Swoim wyglądem przypomina poprzedni model Wall z tą różnicą że Imperador zamiast nadruków posiada specjalne ażurowe elementy ozdobne które znajdują się w górnej oraz dolnej części grzejnika. Również podobnie jak poprzedni model może posiadać funkcjonalne relingi

Spider

To już zupełnie inna budowa od poprzednich pozycji, nie znajdziemy tutaj płaskiej powierzchni ani harmonii, zamiast tego są tutaj ułożone zupełnie losowo profile grzewcze w różnych odległościach oraz kątach. Taka budowa nie tylko przyciągnie uwagę gości, ale również może być funkcjonalna.

Parys

Nasza ostatnia propozycja stawia przede wszystkim na prostotę oraz moc, nie posiada żadnych wyjątkowych ozdób, dlatego będzie to dobry wybór dla pomieszczeń o bardziej minimalistycznym wystroju, którego nie chcielibyśmy zdominować swoim grzejnikiem.